Luksfery SEVES BASIC

Luksfery Seves Basic. Klasyczne luksfery z grupy Seves sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. W tej kolekcji znajdziemy luksfery bezbarwne, zakończeniowe, barwione w masie oraz barwione powierzchniowo. Montaż luksferów odbywa się w standardowy sposób, jak w przypadku innych pustaków szklanych.

Luksfery Seves posiadają w kolekcji wiele popularnych, uznanych produktów. Wymienić możemy między innymi luxfery Wave E60. Tzn. chmurka lub fala. Są to luksfery bezbarwne występują w wersji normalnej oraz satynowanej. Montowane są we wszystkich rodzajach pomieszczeń oraz jako luksfery zamiast okna. Są to luksfery ognioodporne o współczynniku E60.

SEVES BASIC glassblocks 4

Luksfery
bezbarwne

Glass blocks end seals

Luksfery
zakończeniowe

SEVES BASIC glassblocks 4

Luksfery barwione
powierzchniowo

SEVES BASIC glassblocks 4

Luksfery barwione
w masie

Zadają na Państwo różne pytania na temat pustaków szklanych np.:
• jak podświetlić luksfery?
• jak zamontować luksfery w oknie?
• luksfery jak montować?
• luksfery 3m od granicy?
• luksfery współczynnik u?

Na wszystkie pytania chętnie odpowiedzą nasi specjaliści, zapraszamy do kontaktu:

+48 60 063 3000

 

Ceny luksferów wahają się od kilku złotych do kilku set złotych z sztukę. Cena luksferów uzależniona jest od kilku czynników. Współczynnika ognioodporności, producenta, wykończenia (faktura, kolor). Luksfery ognioodporne występują w kilku wariantach: E60, EI15, EI30 EI60, EI90 EI120. Posiadamy luksfery bezbarwne, luksfery kolorowe, satynowane, szronione, gładkie, z wzorami np. chmurka lub fala.